5 канал

Посол Польщі: Ми маємо випереджувати провокації РФ розпалювання польсько-українського протистояння

Російські провокації розпалювання польсько-українського протистояння ми маємо спільно випереджувати, а не реагувати вже опісля, як вони відбулися. Про це заявив польський журналіст та дипломат, з 2016 року – Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло.

Наш гість сьогодні – Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні Ян Пєкло. Дипломат і випускник краківського Ягеллонського університету. Був підпільником у русі "Солідарність" за часів комуністичного воєнного стану. Автор книг про події румунської революції 1989 року та війну на Балканах. Був редактором журналу FORUM, присвяченого єврейсько-християнським відносинам і співпраці.

То ж і почаюємо, чому польсько-українське порозуміння зазнає штормових потрясінь, чому історичні трагедії та територіальні питання раптом стали "актуальними" у ХХI столітті, як нівелювати впливи радикальних маргіналів і чому акти провокацій не вдається упередити та розкрити, чому так легко піддається ревізії "спадщина Єжи Ґєдройца", чи можливий проект Межимор'я в актуальному курсі Євросоюзу.

Попередній матеріал
"Музика гарна, підсвітка вдала": Кличко відкрив світло-музичний фонтан на Майдані Незалежності
Наступний матеріал
"Наші вуха, наш нюх": Бійці АТО показали зворушливе відео десяти цуценят-охоронців передової
Loading...

Порошенко обговорив з президентом Польщі вшанування 70-ї річниці операції "Вісла"

У Мінкультури Польщі заявили про законність демонтажу пам'ятника воїнам УПА в Грушовичах

Возняк: Кремль б'є провокаціями між Польщею та Україною