Боєць потребує допомоги
Боєць потребує допомоги 5 канал

"Врятувати захисника": боєць, що пройшов найгарячіші точки Донбасу, потребує допомоги

Після повернення з АТО лікарі виявили у Володимира пухлину мозку – допомогти може лише дороговартісний препарат

Демобілізованому бійцю 3-го полку спецпризначення потрібна допомога на лікування. Про це повідомляє "5 канал". 

Як стало відомо, кропивничанин Володимир Ткаченко пішов на фронт на початку проведення АТО. За рік у зоні АТО він пройшов найгарячіші точки Донбасу. Під час бойових дій отримав дві контузії. Коли повернувся додому, дружина помітила зміни у стані чоловіка. Та не лише жінка помітила зміни - лікарі виявили у чоловіка пухлину мозку.

"Влітку він почав забувати букви, плутати назви, плутати дати. А потім уже все переросло в порушення координації руху. Ну, тобто все якось так почалося дуже спонтанно", - згадує дружина Тетяна Ткаченко.

Тепер же 43-річний Володимир може говорити лише деякі слова, тому головно користується жестами. Лікарі діагностували у чоловіка пухлину мозку. Торік її видалили, проте за півроку хвороба повернулася.

"Променева терапія проводилася після першої операції і рецидивна пухлина, мабуть, є радіорезистентною, тобто нечутливою до опромінення. Тому на перший план виходить хіміотерапевтичне лікування", - пояснює лікар-нейрохірург Андрій Борунов.

Після операції стан Володимира трохи поліпшився, але лікарі кажуть, щоб пухлина не повернулася - чоловікові треба пройти курс лікування спеціальним препаратом.

"Цей препарат розроблявся спеціально для лікування саме такого типу пухлин. На жаль, фінансування медицини у нас таке, що онкологічний диспансер не може закуповувати цей препарат", - каже лікар.

Лікування коштуватиме бійцеві 100 тисяч гривень. У родині Володимира двоє дітей і дружина-медсестра. Грошей на лікування вони не мають. "Якщо наша історія когось зачепила – душі, серця - ми були б раді і вдячні за будь-яку допомогу", - каже Тетяна.

Лікарі стверджують, що перший етап має початися після травневих свят.

 

Сергій Михайлин, Анатолій Басистий, Кропивницький, "5 канал"

Для тих, хто має бажання та можливість допомогти українському захисникові, реквізити розміщені нижче:

Карта "Приватбанку" 4149 6054 6142 9177

на ім'я дружини - Ткаченко Тетяни Вікторівни

Моб. тел. 095 587 58 99

Попередній матеріал
"Наші вуха, наш нюх": Бійці АТО показали зворушливе відео десяти цуценят-охоронців передової
Наступний матеріал
Загострення в АТО триває: за добу поранення отримали 10 українських військових – штаб
Loading...