10-місячний Вадим Остапчук потребує допомоги
10-місячний Вадим Остапчук потребує допомоги 5.ua

"Пережив сім операцій та бореться": 10-місячний малюк терміново потребує допомоги

Мати відмовилася від дитини одразу після пологів, тож ним нині опікуються лікарі та волонтери

Десятимісячний малюк Вадим Остапчук бореться за життя через тяжку патологію кишківника. Хлопчикові допомагають лікарі та волонтери, бо рідна матір від дитини відмовилася. Нині вони шукають кошти на лікування дитини в Німеччині – а це більше 30 тисяч євро.

Маленький Вадим Остапчук від народження перебуває в палаті інтенсивної терапії центру матері та дитини. Малюк переніс уже сім операцій, бо народився із кишківником, розташованим зовні.

Матір Вадима відмовилася від нього одразу після пологів. За життя хлопчика нині борються волонтери. Серед них і Наталія Лук'яненко. Жінка опікується хлопчиком й збирає кошти на його лікування, яке коштує щонайменше 20 тисяч гривень на місяць.

Медики кажуть – можливості вітчизняної медицини, щоб допомогти Вадиму, вичерпані. Малечу планують доправити до Німеччини. Його вже підготували до перельоту. Однак витрати на лікування за кордоном через погіршення стану дитини зросли майже вдвічі.

"Він бореться. Дуже сильно бореться і щоразу доводить, що житиме. Я вірю, що це буде саме так, і ми зробимо ще багато справ разом з ним у цьому житті", - переконана волонтерка Наталія Лук'яненко.

"Команда літака, який перевозитиме дитину, відмовилася від свого гонорару. Лікар у Німеччині, який лікуватиме – також. Менш з тим, процедура лікування дороговартісна. Ми сподіваємося на успіх", – каже директор міського спеціалізованого медичного центру матері та дитини ім. М.Ф.Руднєва Ігор Македонський.

Уже цього тижня 10-місячного Вадима чекають у Німеччині, та щоб малюк не втратив шанс на одужання, волонтери просять небайдужих про допомогу. Лише за кілька днів їм потрібно зібрати півмільйона гривень.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, Дніпро, "5 канал"

Допомогти маленькому Вадиму Остапчуку може кожен. Реквізити для небайдужих:

Карта "Приватбанку" - 5168 7423 2551 1719

Лук'яненко Наталія Вікторівна

Попередній матеріал
15 років на варті українських кордонів: 10-й загін ДПСУ відзначає річницю створення
Наступний матеріал
"Європа без бар'єрів": 3 мільйони українців вже отримали біометричні паспорти
Loading...

"Малечі – без черг": У Києві дітей з обмеженими можливостями обстежуватимуть позачергово

"Малі, що бачили війну": Із зони АТО вивезли 14 дітей зі складними діагнозами

Андрієнко: Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере