5 канал

Андрієнко: Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере

Старше покоління піддається зомбуванню телевізором, навіть якщо це суперечить реальності. Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере.

Віктор Андрієнко з "Шоу довгоносиків" – гумористичного серіалу з буремних 90-х, – як ніхто інший знає як вивести шкідника, довгоносика комірного, якщо не з державної комори, то хоча б самого з себе. І довести його до "білого каління". Про те, як боротися зі "зрадою", маразмом, політичними "харизматами", кмітливими "господарниками", корисними і шкідливими ідіотами, інтелектуальним суїцидом і звичайним побутовим "совком". Довгоносик та українець має вижити, а колорадський жук – буде знищений!

Довідка.

Народився у Запоріжжі. Закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого у класі професора Бориса Ставицького. Ще студентом з 1978 року почав працювати у кіно актером-каскадером, знімався у таких фільмах як: "Дачна поїздка сержанта Цибулі", "Шурочка", "Репортаж", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Ярослав Мудрий", у мультфільмі "Острів скарбів". Найбільш відомий з телепрограм "Шоу довгоносиків" та "Велика різниця".

Одружений. Має сина Валерія. З 1980-х років дотримується вегетаріанства.

Попередній матеріал
"Хай Крим чує нашу українську мову": телевежа на Чонгарі почала мовлення
Наступний матеріал
Ворог гатить із артилерії, мінометів і танків: четверо бійців загинуло

Українці Португалії принесли до посольства Росії червоний совок

Відомий режисер пояснив, якою має бути державна культурна пропаганда

Брифінг міністра культури України Євгена Нищука щодо перепоховання Олександра Олеся – трансляцію завершено