5 канал

Андрієнко: Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере

Старше покоління піддається зомбуванню телевізором, навіть якщо це суперечить реальності. Я тепер спілкуюся і творю лише для дітей - їх телевізор не бере.

Віктор Андрієнко з "Шоу довгоносиків" – гумористичного серіалу з буремних 90-х, – як ніхто інший знає як вивести шкідника, довгоносика комірного, якщо не з державної комори, то хоча б самого з себе. І довести його до "білого каління". Про те, як боротися зі "зрадою", маразмом, політичними "харизматами", кмітливими "господарниками", корисними і шкідливими ідіотами, інтелектуальним суїцидом і звичайним побутовим "совком". Довгоносик та українець має вижити, а колорадський жук – буде знищений!

Довідка.

Народився у Запоріжжі. Закінчив Київський інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого у класі професора Бориса Ставицького. Ще студентом з 1978 року почав працювати у кіно актером-каскадером, знімався у таких фільмах як: "Дачна поїздка сержанта Цибулі", "Шурочка", "Репортаж", "Балада про доблесного лицаря Айвенго", "Ярослав Мудрий", у мультфільмі "Острів скарбів". Найбільш відомий з телепрограм "Шоу довгоносиків" та "Велика різниця".

Одружений. Має сина Валерія. З 1980-х років дотримується вегетаріанства.

Попередній матеріал
"Хай Крим чує нашу українську мову": телевежа на Чонгарі почала мовлення
Наступний матеріал
Ворог гатить із артилерії, мінометів і танків: четверо бійців загинуло
Loading...

Українці Португалії принесли до посольства Росії червоний совок

Відомий режисер пояснив, якою має бути державна культурна пропаганда

Брифінг міністра культури України Євгена Нищука щодо перепоховання Олександра Олеся – трансляцію завершено