Малеча
Малеча http://www.bebac.com

Онлайн-сервіс: В Україні можна отримати допомогу при народженні дитини за лічені хвилини

  Наразі послуга надається повноцінно в електронному режимі, тож процедура отримання допомоги значно полегшилась

  З 10 березня в Україні подати заяву на отримання допомоги при народженні дитини й отримати таку допомогу можна повністю в онлайн-режимі. Про це повідомив міністр соціальної політики України Андрій Рева, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ця послуга повністю здійснюється в електронному режимі. Потрібно зайти на сайт Мінсоцполітики, заповнити в електронному вигляді певну форму. Ця заява потрапляє до інспектора, у якого одразу є доступ до реєстру Міністерства юстиції України. Інспектор перевіряє всю необхідну інформацію, потім цей документ спрямовується на обробку, і якщо в заявниці є електронний цифровий підпис, то далі все просто йде в автоматичному режимі аж до переказу грошей на банківський рахунок, який вона вказала", – розповів Рева.

  Крім того, міністр зазначив, що в разі відсутності електронного цифрового підпису, заявниці доведеться прийти й підписати вже готові документи. На це знадобиться кілька хвилин.

  Як стало відомо, відповідний проект було реалізовано завдяки взаємодії Мін’юсту та Міністерства соціальної політики. Зокрема, Мін'юст надав доступ до реєстрів, щоб перевірити факт народження дитини.

  Ініціатори нововведень стверджують, що запропонована послуга дозволяє заощадити час, кошти й мінімізує ризики будь-яких зловживань або шахрайства.

  Крім того, тепер від заявників не вимагають надавати копії свідоцтва про реєстрацію, оскільки працівники територіальних управлінь соцзахисту отримали можливість в режимі онлайн перевірити наявність відповідного свідоцтва в реєстрі актів цивільного стану.

  Нагадаємо, 4 січня торік у пологових будинках Києва запрацював новий сервіс Мін'юсту.

  Попередній матеріал
  "Ні, Росія не продає": Полторак розповів, як Україна поповнює нестачу боєприпасів
  Наступний матеріал
  Порошенко, Меркель і Олланд проведуть телефонні переговори щодо Донбасу
  Loading...

  У пологових будинках Києва запрацював новий сервіс Мін'юсту

  У 2016 році в Києві знизився відсоток народжуваності

  Скільки коштує народити дитину в Україні: акушер-гінеколог відповів на запитання читачів