5 канал

Золотухін: Стратегія інформбезпеки є – потрібні підзаконні акти і буде врешті дія

Стратегія інформбезпеки є – потрібні підзаконні акти і буде врешті дія щодо інформаційних колаборантів ворога та кремлівських пропагандистів. Про це заявив заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін

Йшов третій рік війни. Інформаційної теж. За уми і на погибель… На перехресті роздають "руссомірську" газетку "Вєсті". Її екс-редактор, впійманий на мільйонних зловживаннях Гужва, заповнює інтернет-бачок "с(т)рана юа" фейками "плівок утікача Онищенка-Кадирова", тричі "несудимий Рабіновіч з Мураєвим "вєщають" про путінську "гражданську війну". А ще є "сталінський бєсмєртний полк" інтерів-холдингів втікачів-регіоналів Клименка-Захарченка-Курченка.

Для чого кремлівський ворог, якщо "свої" роблять усе можливе на повалення держави й суверенітету. Соцмережі повняться гнівом – чому бездіє Міністерство інформполітики, яке створене на початку російської агресії. Уже й доктрина Нацбезпеки є. Як закрити пельку гібридної брехні і не скотитися до держцензури, чому відсутня контрпропаганда, чому впіймані на інформаційних спецопераціях рупори колаборантів поза покаранням, як класифікувати пропаганду "єдіного рускава міра" у стінах РПЦ в Україні і чому закони держави не діють на попів-агітаторів московського патріархату. Це все розпитаємо у заступника міністра інформаційної політики Дмитра Золотухіна, у якого є диплом спеціаліста з правознавства Національної академії Служби безпеки України та досвід роботи в СБУ.

Довідка.

Народився у Полтаві. У 2003 році отримав диплом спеціаліста з правознавства в Національній академії Служби безпеки України. У 2009 році закінчив Український державний університет міжнародних фінансів і торгівлі, отримав другу вищу освіту та диплом магістра за спеціальністю "менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

З 2003 працював у органах національної безпеки України. З 2007 року здійснює вивчення та популяризацію в Україні сфери технологій competitive intelligence, методик інформаційно-аналітичного забезпечення бізнесу, захисту комерційних структур від "чорного піару", негативу та інформаційних агресій.

Перший український спікер міжнародної конференції з конкурентної розвідки, організованої німецьким Institute for Competitive Intelligence. З липня по грудень 2014 року консультував Інформаційно-аналітичний центр РНБО з питань перевірки інформації та використання онлайн-засобів розслідувань, а також налагодження співробітництва з такими дослідницькими командами, як [email protected] та Bellingcat.

Попередній матеріал
Наслідки обстрілів Водяного: добірний врожай із осколків та колосальні втрати противника
Наступний матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання Кабміну та брифінг СБУ
Loading...

Прес-конференція керівництва Міністерства інформаційної політики – відео

Президент затвердив Доктрину інформаційної безпеки України

США готуються до інформаційної війни з Росією – The Daily Beast