5 канал

Поет Андрухович: Місія України - ліквідувати світове зло з назвою Росія

Місія України як санітарів планети - ліквідувати світове зло з назвою Росія. Напевно це тепер нова національна ідея. Таку думку озвучив український поет, прозаїк, перекладач, есеїст Юрій Андрухович.

Поет, письменник, блискучий перекладач, або просто Патріарх "Бу-Ба-Бу" та "священна корова нової української словесності" Юрій Андрухович. Одне з найвпізнаваніших літературних облич України у світі. Його візія майбутнього Донбасу та Криму, за яку його жорстко критикували "державники", стала сьогодні гібридною реальністю. На Книжковий арсенал-2017 Андрухович привіз мультимедійну лекцію-колаж з елементами котляревщини (до 175-річчя виходу "Енеїди" Котляревського).

Фокус-тема "Сміх. Страх. Сила." у потрактуванні Андруховича – хто кого і для чого? Чоювали і про "географію інтимних міст" ЄС: чи безвізовий "український десант" змінить європейців, а чи самих новітніх "остарбайтерів". Куди і як прямує "культурна" і "безкультурна" Україна і що таке для нас "війна цивілізацій". Чай з Юрієм Анжруховичем.

Попередній матеріал
Без зброї та з підвішеним язиком: для чого в Україні формують "поліцію діалогу"
Наступний матеріал
Противник знову накрив вогнем житловий квартал Авдіївки – штаб АТО
Loading...

"В атаку вперед": Андрухович розповів про хорватський сценарій звільнення Донбасу

Андрухович: Спочатку хорватський сценарій звільнення, а потім таки референдум – "За Чай.com"

Юрій Андрухович отримав медаль імені Ґете