5 канал

Генеральний директор "Мистецького Арсеналу": Попри те, що стара школа відбила у людей бажання читати, книговидання в Україні зростає

Малих українців вчити любити читання змалечку. Таку думку озвучила арт-менеджер та куратор сучасного мистецтва, керівник відділу аналітики pro.mova та радниця міністра культури Олеся Островська-Люта.

Напередодні "Книжкового Арсеналу" запросили почаювати пані директора "Мистецького Арсеналу" – Олесю Островську-Люту. Ще у 2014 році частина мистецької спільноти пропонували її кандидатуру на міністра культури. Вона таки була заступником, а тепер є радником міністра. Випускниця Києво-Могилянки, арт-менеджер та куратор сучасного мистецтва, керівник відділу аналітики pro.mova, була помічником директора (Єжи Онуха) благодійного фонду "Центр сучасного мистецтва" Сороса, керівником проектів та програм благодійного фонду Ріната Ахметова "Розвиток України".

Як актуально з "Мистецького Арсеналу" твориться креативний кластер з мистецькими лабораторіями, чому відмовилися від ідеї творення "київського Лувру", яка вона – нова творча ґенерація, що актуально вібрує у душах покоління революції та війни. А які нові книги на "Книжковому Арсеналі" хоче придбати сама Олеся Островська-Люта? І як співживуть читаючі та не читаючі співгромадяни в одному просторі", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
"Типові травневі дощі": коли українцям чекати погіршення погоди
Наступний матеріал
Спецпрограми та тренажери: як виглядає перший центр підготовки з тактичної медицини ЗСУ
Loading...

"Мистецький Арсенал" очолила нова директорка

У Мінкультури обговорили готовність спеціалізованих мистецьких шкіл до нового навчального року

У Києві стартував мистецький фестиваль "Париж, як він є"