фото Громадське ТБ

"Мистецький Арсенал" очолила нова директорка

  За її кандидатуру проголосувало 5 членів комісії, 4 були проти

  Переможця конкурсу на посаду генерального директора Державного підприємства "Мистецький Арсенал" оголосили на другому засіданні конкурсної комісії 7 липня. Нею стала Олеся Островська-Люта. На попередньому засіданні, яке відбулося 24 червня, комісія затвердила 5 із 7 кандидатів для участі у фінальному етапі, пише "Українська правда. Життя".

  Під час фінального етапу добору кандидати представили по 2 стратегії розвитку "Національного культурно-мистецького та музейного комплексу "Мистецький Арсенал" – на 1 та 5 років.

  Радниця міністра культури Олеся Островська-Люта запропонувала перетворити "Мистецький Арсенал" на креативний кластер, який інтегруватиме всі види мистецтва, буде підтримувати таланти і стане флагманом для культури в Україні.

  Він складатиметься із мистецьких лабораторій – літературної, театральної, музичної, а також освітньої. "Мистецький Арсенал", на її думку, щороку повинен проходити аудит, бажано одним із членів Великої четвірки, та оприлюднювати звіт.

  Культуролог за освітою, Олеся Островська-Люта працювала у благодійних фондах "Відродження", "Центр сучасного мистецтва", "Розвиток України". Нині є керівником аналітики Аналітичного центру pro.mova та експертом платформи "Культура-2025".

  На місце гендиректора претендувала попередня керівниця мистецького комплексу Наталія Заболотна, яка займала цю посаду з травня 2010 року, а з 2006 до 2010 року була директором "Українського дому".

  Попередній матеріал
  ДТП у Тернополі: Водій маршрутки на пішохідному переході наїхав на жінку з дитиною
  Наступний матеріал
  Розвідник підняв на позиції окупантів український стяг – ГУР

  Львівський Форум видавців: Культура чи пропаганда, протиставляти чи поєднувати

  Глобальною проблемою українського парламентаризму є низька культура депутатів - Сотник

  Мінкульт везе у зону АТО спецвипуск свого тижневика "Культура і життя"

  Редакції видань "Наука і культура" та "Трибуна" виселили [репортаж, відео]