5.ua

Мінкульт везе у зону АТО спецвипуск свого тижневика "Культура і життя"

  10 тисяч безкоштовних примірників газети "Культура і життя" відправляють у зону проведення АТО. Цей тижневик видає Міністерство культури.


  Тираж надішлють на прохання українських військовиків, яким бракує новин через інформаційну блокаду на Сході країни. Гроші на друк газети надали підприємці та благодійні організації.

  Свіжий номер тижневика суттєво відрізняється від попередніх. Окрім культурологічних статей, у ньому є новини про антитерористичну операцію, а також укази і постанови Президента, уряду та Верховної Ради з роз’ясненнями до них.      

  Заступник міністра внутрішніх справ Микола Величкович запевнив: "Такий часопис зараз дуже потрібний не лише для військових, але й у тій зоні, яка була відірвана кілька місяців від правдивого слова, інформації. Те, що робиться – це місток не лише з нами – вояками, але й громадянами, що лише зараз розуміють що сталося і як вони помилялися".

  Йому вторить заступник міністра культури Олександр Журавчак: "Слово – це та зброя, яка Україні дуже необхідна, оскільки війна ведеться у різних площинах і одна з них інформаційна. Тому діячі культури, мистецтв, діячі слова – теж воїни, які ведуть боротьбу в інформаційному полі".

  Попередній матеріал
  Завтра Одеський кінофестиваль продовжить фільм про Майдан
  Наступний матеріал
  МЗС України обіцяє жорстко реагувати на випадки застосування Росією військ проти України
  Loading...