У Києві стартував мистецький фестиваль "Париж, як він є"

  Французька осінь під українським небом. У Маріїнському парку відкрився мистецький фестиваль "Париж, як він є". Увесь тиждень влаштовуватимуть безкоштовні кінопокази, концерти, фотовиставки та зустрічі із метрами французького мистецтва. Одним словом - усе, щоби якомога більше розповісти про сучасне місто на річці Сена.

  Такого аншлагу сцена-мушля у Маріїнському парку не бачила давно. Щоб відчути романтику Парижа, глядачі ладні сидіти на сходах або й стояти.

  Жак Фор, посол Франції в Україні: "Ми задоволені, що людей багато і публіка дуже різна. Чимало з тих, хто сюди прийшов, мабуть, вже бували у Парижі і ми хочемо, щоб вони згадали ті відчуття. А ті, хто не був, сподіваюся, зможуть відчути дух французької столиці".

  У циклі кіно просто неба - 10 фільмів. Усі - про сучасний Париж.

  Жіль Руссо, програмний координатор Паризької синематики: "Ми вибирали дуже різне кіно. Тут можна побачити і фільми уже відомих режисерів, таких як Крістоф Оноре, Абделатіф Кішиш, Еманюєль Море. Але також ми покажемо і роботи молодих творців, їх новий неординарний погляд на Париж".

  Перша історія - про кохання француженки і американця: дві країни, дві культури - "Два дні у Парижі".

  Франкі Бландо, виконавчий директор французького інституту в Україні: "Ми вирішили розпочати саме з цього фільму, тому що назва - "Два дні в Парижі" - говорить за себе і до того ж, це комедія, яка налаштує на романтичний французький лад".

  Глядачі на французький манір налаштувалися одразу.

  Глядачі: "Атмосфера просто чудова, просто кусочок Парижу відчувається".

  Глядачі: "Чудесно, очень хорошее начинание, было бы неплохо, если бы продолжали в том же духе, почаще показывали фильмы любой страны - Франции там, Италии".

  Знайомити із Францією будуть не лише через кіно. Уже сьогодні у тому ж парку - вечір шансону. Окрім того, у програмі фестивалю - відкриття фотовиставки "Закоханий Париж".

  Інна Неродик та Евген Кияшко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Нова форма страйку в Іспанії - лікарняна відпустка через депресію
  Наступний матеріал
  Італійський парламент готується ухвалити пакет антикризових заходів
  Теги: