Італійський парламент готується ухвалити пакет антикризових заходів

  Ухвалити пакет жорстких заходів в економіці готується нижня палата італійського парламенту. Голосування розпочнеться пообіді. Опозиція жорстко критикує нововведення, і вимагає відставки глави уряду та повторних виборів у парламент.

  А от прем’єр Італії не має сумніву, що законопроект ухвалять. Напередодні Сильвіо Берлусконі навіть запевнив у цьому президента ЄС Германа Ван Ромпея. Влада Італії планує підвищити ПДВ, збільшити пенсійний вік жінок-держслужбовців з 60-ти до 65-ти років. А також - запровадити 3-відсотковий податок для тих громадян, чий прибуток перевищує триста тисяч євро на рік. Таким чином, уряд може зекономити 54 мільярди євро.

  Стефано Стефані, сенатор: "Ми прагнемо побачити ключа до виходу з цієї надзвичайно серйозної кризи - і я наголошую на слові "надзвичайно".

  Джампаоло Фоґліарді, депутат від опозиції: "Цей пакет жорсткої економії заблокує кризу ненадовго. Але загальна проблема - залишиться".

  П’єро Круз, мешканець Риму: "Криза вражає всіх, на її розвиток впливає так багато різних чинників, що я не впевнений - чи вдасться урядові взяти її під контроль. Сподіваюся, влада зможе це зробити".

  Попередній матеріал
  У Києві стартував мистецький фестиваль "Париж, як він є"
  Наступний матеріал
  На Вінниччині відкрили пам`ятник витинанці
  Теги: