5 канал

Лейтенант Мілевич: Через недосконалі закони про зброю потерпають не лише громадяни, а й поліція

Від відсутності грамотного законодавства про зброю і захист потерпають не лише громадяни, а й поліція. Таку думку озвучила лейтенант поліції Людмила Мілевич.

"Я відчував і знав, що рано чи пізно до нас прийде поліція. Так і станеться сьогодні ввечері і завітає до мене лейтенант поліції. І не просто лейтенант, а як казали-писали – найсексуальніший поліцейський Людмила Мілевич. Успішна і красива – і на малооплачувану та ризиковану службу? Це розриває шаблони, сформовані фільмами про мєнтів та бандитів. Лейтенант Мілевич написала книгу "Поліцейська академія по-українськи" – переплетена відверта біографія та перший і найважчий етап становлення патрульної поліції.

Старі "мусора" та нові поліцейські поряд: стара система перемеле й зламає "молодь", чи навпаки. Традиційна корупція, "криші" та схеми, та невелика зарплата з іншого боку. Монополія на насильство для силовиків чи вулична озброєна анархія. Чи готові молоді й красиві фізично протистояти озброєним і сильним бандитам. У нас було безліч питань і запасів смачного чаю", – анонсує гостя автор і ведучий програми "За Чай.com" Роман Чайка.

Попередній матеріал
Президент показав, куди та як українці зможуть подорожувати, коли запрацює безвіз
Наступний матеріал
Євробачення-2017: стали відомі імена усіх фіналістів
Loading...

Зрозумілі меседжі: поліція Харкова роздала понад 70 тис. листівок з правами людини

Нацполіція затримала та видворила з країни "Косту" – авторитетного "злодія в законі"

"Наслідок 9 травня": в Одесі активісти пікетують місцеве управління Нацполіції