5 канал

Історик: Радянські люди та червоноармійці декілька років вивчали політпромови своїх союзників Гітлера-Геббельса

Радянські люди та червоноармійці декілька років вивчали політичні промови своїх союзників Гітлера-Геббельса на політінформаціях та читали їх в газетах. Таку думку висловив історик Владислав Гриневич.

У цей день коли у відкрите протистояння виходять брехня та пам'ять, пропаганда та трагедія – запросили на чай Владислава Гриневича – дослідника етнічної історії, історичної антропології, історії України періоду Другої світової війни. Його наукові праці зокрема: "Історія Другої світової війни у сучасній історіографії та політичній боротьбі", "Реакція українського суспільства на радянсько-німецьке зближення і початок Другої світової війни", "Міт війни і війна мітів ", "Політична історія України ХХ ст.: У 6 т. – Т. 4: Україна у Другій світовій війні (1939–1945).

Чому в час онлайн-інформації багато людей залишаються носіями пропагандистської брехні та вигаданих міфів, як з покоління в покоління передається історична неправда, чому переможців не судять, якщо ці "переможці" були союзниками агресора та розпочали світовий конфлікт, чому замість історичної правди виник та розвивається "релігійний культ". 

Попередній матеріал
Поки у центрі свято, на околицях – вибухи: до 9 травня бійці ЗСУ влаштували урочистості мешканцям Попасної
Наступний матеріал
ОБСЄ: Терористична "ЛНР" застосувала РСЗВ БМ-21 "Град"
Loading...

Науковець-історик: Путін хоче купити індульгенцію перед усім світом, щоб РФ не вважали злочинцем

Екстремальний екскурс в історію: У лісах Тернопільщини триває спортивно-патріотична гра "Гурби-Антонівці"

"Турецько-українські відносини – це успішна історія": Посол заявляє про необхідність поглиблення відносин