Йонет Джан Тезель
Йонет Джан Тезель Ліга

"Турецько-українські відносини – це успішна історія": Посол заявляє про необхідність поглиблення відносин

  Наразі немає жодних причин для того, щоб перешкоджати зміцненню стратегічних відносин України і Туреччини

  Україна та Туреччина мають потенціал для розвитку відносин двосторонніх відносин. Про це заявив турецький посол в Україні Йонет Джан Тезель під час експертних дебатів, передає "Укрінформ".

  За словами Тезеля, країнам слід використати всі можливості для розвитку українсько-турецьких відносин.

  "Турецько-українські відносини – це успішна історія. Потрібно, щоб вона й надалі була позитивна. У цих двох країн є потенціал для розвитку відносин, багато можливостей, які ми зараз  намагаємося реалізувати. Ми повинні поглиблювати наші відносини з Україною. У цьому є значний сенс", – зазначив посол.

  Також він зауважив, що наразі немає жодних причин для того, щоб перешкоджати зміцненню стратегічних відносин України і Туреччини. Тезель заявив про необхідність збільшувати як експорт з України до Туреччини, так і з Туреччини до України.

  "Ми розуміємо українські обставини. Процес реформ хоч і відбувається не так швидко, як ми б хотіли, але все ж таки відбувається. Ми підтримуємо український вибір та її інтеграцію до Європи. Нам потрібна Україна, потрібно, щоб Крим був у складі України. Нам потрібно, щоб в Україні була справжня демократична система", – наголосив турецький посол. 

  Нагадаємо, 14 березня Україна і Туреччина спростили взаємні поїздки своїх громадян. Громадяни України, які користуються паспортами у формі ID-картки, можуть перебувати без віз на території Туреччини строком до 90 днів.

  Попередній матеріал
  Президент Грузії закликає об'єднатися проти російської пропаганди
  Наступний матеріал
  Стало відомо, що розглядатиме Кабмін у середу
  Loading...

  МЗС Туреччини: У нас залишаються розбіжності з РФ, одна з них – анексія Криму

  У МЗС Туреччини висловили однозначну позицію щодо анексії Криму

  Туреччина підтримує територіальну цілісність України і не визнає анексію – голова МЗС