5 канал

Посол Литви: Пропаганда РФ неспроможна запустити литовську "русскую вєсну"

Громадяни Литви добре знають свою історію, тому імперська пропаганда безсила і запустити литовську "русскую вєсну" неспроможна. Таку думку висловив литовський державний діяч та дипломат Марюс Януконіс.

Литовські "Лісові брати" та наша УПА. Такі подібні сторінки боротьби за право бути. Колись ми жили у спільній державі, то чи реалізується новий "Балто-Чорноморський союз" під впливом небезпеки агресії або вигод економічної кооперації, який литовський досвід у протистоянні російському неоімперіалізмові вартує використати українцям, чи спрацює колективна безпекова формула НАТО у разі загроз Литві і чи готова до такого сценарію республіка, збереження литовської ідентичності та збанкрутілий європейський "мульті-культі", як живе "русскій мір" в Литві. Нам було про що розпитати Марюса Януконіса. Чай по-посольськи.

Довідка. Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки Марюс Януконіс. Магістр права та природничих наук (випускник Вільнюського університету), поліглот (володіє крім рідної литовської ще й англійською, російською, польською, французькою, українською та білоруською), був помічником з питань зовнішньої політики при президентові Литовської Республіки і має 15-річний стаж роботи у МЗС Литви у справах Центральної, Північної та Східної Європи.

Попередній матеріал
Роки війни очима переселенців: у Києві презентували відверту книгу-сповідь
Наступний матеріал
Терористи застосовують важке озброєння: від обстрілу загинув захисник шахти "Бутівка"
Loading...

"Литва ніколи не визнавала і не визнає анексію Криму" – прем'єр

Литва і Латвія приєдналися до скарги Польщі у суді щодо газопроводу OPAL

У Варшаві стартує Міжпарламентська асамблея України, Польщі та Литви