Тюльпани Співоче поле

Квітуча дивовижа: на Співочому полі в столиці розквітли тисячі тюльпанів

5 канал

Природна дивовижа буде доступна для киян до 10 травня

У столиці на Співочому полі розпочався великодній фестиваль тюльпанів. Про це повідомляє "5 канал".

Загалом комунальники виростили понад 2 тисяч квітів дванадцяти сортів тюльпанів. Свої роботи представили десять районів міста.

"Відчувається величезний потенціал. Дуже красиві ті композиції, які ми вже бачимо. Вони чудові! І естетичне, і духовне задоволення гарантоване всім, хто відвідає цю виставку. Адже краще один раз побачити, ніж сім раз почути", – переконує заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Щоправда, через негоду не усі квіти розквітли. До суботи, 15 квітня, вхід на фестиваль тюльпанів вільний. Потім киянам потрібно буде сплачувати 30 гривень з людини, аби помилуватися квітковими композиціями. Природна дивовижа буде доступна для киян до 10 травня.

А от спеціально до пісенного конкурсу Євробачення-2017, що відбудеться у столиці у травні, комунальники планують висадити 10 тематичних панно. Їх розмістять на головних в'їздах до Києва.

"У всіх панно використовуються головні елементи фірмового стилю Євробачення. Це будуть 6-метрові композиції. Також будуть ампульні квіти на фонарних стовпах у термочашах", – поділився амбітними планами генеральний директор КО "Київзеленбуд" Михайло Наконечний.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ