Кохання

Рот не ширше 5 см, колір волосся покоротше: український "донжуан" розсмішив мережу своїми вимогами до обраниці

Shutterstock

Цікаво, чи вдасться йому знайти своє кохання

33-річний Дмитро з Кривого Рогу точно знає, яка дівчина могла би підкорити його серце. У соцмережі для знайомств Tinder він опублікував перелік вимог до своєї майбутньої обраниці.

"Ти повинна бути красивою - і не лише зі слів твоїх батьків. Без зайвої ваги: зріст у см мінус 100, залишок дорівнює вазі в кг. Зріст виміряти без взуття, зважуватися без білизни (голою).

Мій зріст 178. Твій: 178 мінус максимальна висота каблуків твого взуття і мінус 3 см (запас на висоту твоєї зачіски). Якщо плануєш носити капелюха — три заміни на висоту капелюха!
Колір волосся не регламентується, але бажано - покоротше. Максимальна ширина прорізу рота 4-5 см."

Це оголошення чоловік написав ще влітку, але справжню популярність воно отримало лише зараз, після того, як про нього написав один із користувачів Twitter.

У коментарях користувачі поцікавилися, що це за такий цікавий колір волосся “покоротше”. Їх також зацікавило, як саме Дмитро буде заміряти ширину рота дівчини. Вочевидь, він носить із собою на побачення рулетку.

Дмитро із Кривого Рогу
Дмитро із Кривого Рогу
Фото: фото із соцмереж

А ви як вважаєте, це серйозне оголошення чи жарт?

Раніше Дивогляд розповідав про мешканця Дніпра, який забрався на 11 поверх багатоповерхівки по газовій трубі, бо консьєржка не пропустила його в будинок до коханої.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UAтут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ