Трансгендерна жінка

Оце так сюрприз: трансгендерна жінка зізналася коханому у зміні статі перед весіллям

Daily Mail

Джеймі 16 років про це мовчала

Трансгендерна жінка 16 років приховувала, що народилася чоловіком, і вирішила розкрити секрет своєму хлопцю. Про це пише Daily Mail. 

32-річна Джеймі Пандіт, яка в 11 років перебралася разом з родиною з Бангладешу до Торонто, зізналася, що з самого дитинства їй було некомфортно в чоловічому тілі. У 14 років вона остаточна визначила себе трансгендером. При цьому однокласники знущалися з Пандіт, коли вона називала себе дівчиною. 

"Коли мені було 16, я виходила з дому у чоловічому одягу та перевдягалася у жіноче у вбиральні. Перед тим, як йти додому, я знову перевдягалася в чоловіка, аби ніхто з моїх знайомих не бачив мене", – зізналася Джеймі. 

У 17 років Пандіт перебралася до Лондона, де ніхто не знав її справжню біологічну стать. Вона пройшла гормональну терапію та зробила операцію. 

Протягом цих років жінка нікому не розповідала про своє дитинство. Однак, коли вона почала зустрічатися з 38-річним чоловіком, на ім'я Філ, Пандіт зрозуміла, що хоче бути з ним відвертою. Після місяця стосунків, коли обидва партнери вже зізналися у коханні одне одному, вона розповіла йому, що народилася чоловіком. На це Філ відповів:

"Я бачу тебе такою, яка ти є. Ти жінка, і ти гарна". 

Нині пара готується до весілля.

Раніше наречений вдарив в обличчя новоспечену дружину на очах у гостей. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ