Весілля

Наречена вдавала із себе онкохвору, щоби оплатити весілля та медовий місяць у Туреччині – фото

New York Post

Всього жінка зібрала понад 320 тис грн

29-річна британка Тоні Стенден удавала з себе онкохвору, аби зібрати більше грошей на весілля та медовий місяць. Про це пише New York Post.

Жінка розповідала своїм близьким та рідним, що у неї діагностовано рак і жити залишилося "не більше двох місяців". 

Аби надати історії більш правдивого вигляду, Тоні навіть поголила голову, щоб створити ілюзію того, що вона проходить хіміотерапію. 

"Онкохвора"
"Онкохвора"
Фото: New York Post

Також жінка покликала на весілля свого 57-річного батька Дерека, у якого дійсно була онкологія. Чоловік до церемонії не дожив. Проте під час весілля ввімкнули відеозапис, на якому він побажав їй та майбутньому чоловіку щастя. 

Щоби підтримати Тоні, друзі зібрали для неї понад 320 тисяч гривень. Стенден скористалася грошима, аби зіграти весілля та провести медовий місяць у Туреччині. Пізніше друзі викрили її брехню. Під час судового засідання дівчина зізналася у шахрайстві. 

"Вона могла би отримати премію "Оскар". Її акторська гра була надто якісна. Вона всіх нас обдурила", – зізналася 33-річна Тоні Астон, яка подарувала Тоні на лікування майже 25 тисяч гривень. 

Раніше наречений вдарив в обличчя новоспечену дружину на очах у гостей. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ