Чоловік зі своїми вагітними жінками

"Це не трюк для кіно": чоловік прийшов на весілля з шістьма вагітними від нього подругами

Daily Mail

Красунчик Майк відомий своєю епатажністю та дивними витівками

Нігерійський бізнесмен, відомий за псевдонімом Красунчик Майк, прийшов на весілля разом з шістьма вагітними від нього подругами. Про це пише Daily Mail. 

Красунчик Майк, чиє реальне ім'я Майк Ез-Нвалі Нвогу, – відомий улюбленець жінок та власник нічного клубу у великому місті Нігерії, Лагосі – був гостем на весіллі актора Ноллівуду (аналог американського Голлівуду в Африці) та коміка Вільямса Учемби. 

Чоловік у рожевому костюмі демонстративно торкався до животиків кожної зі своїх подруг. Цікаво, що всі вони були одягнуті однаково: у срібні костюми та сукні. На своїй сторінці в Instagram Красунчик написав таке: 

"Це не трюк для кіно. Ми просто живемо наше найкраще життя". 

Майк відомий своїми екстравагантними витівками. У вересні 2019 року він позував з п'ятьма жінками у весільних сукнях та сказав, що мріє одружитися з двома колишніми та трьома нинішніми подругами. У 2017 році чоловіка заарештували за те, що він прийшов на весілля з кількома дівчатами на повідках.

 

Раніше Дивогляд показав 20 епічних весільних фото, на яких щось пішло не так

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ