Втеча

Не витримав тиску: чоловік втік із КНДР за допомогою жердини

Shutterstock

У цьому йому допомогло спортивне минуле

Мешканець Північної Кореї, який перебував під слідством у Сеулі, перетнув кордон з Південною Кореєю. Для цього йому потрібно було перестрибнути на залізній жердині через паркан, висота якого становила  три метри. Про це пише The Korea Harold.

Спочатку чоловік потрапив на демілітаризовану зону, а потім пройшовся пішки вздовж аванпостів. За 14 годин військові з Південної Кореї заарештували його. Він був одягнений у звичайні речі та заявив, що шукає притулку. 

Заарештований кореєць розповів слідчим, що зумів перетнути кордон завдяки гімнастичному минулому. Аби це довести, влада змусила його двічі перестрибнути через паркан з використанням жердини. 

Цікаво, що прикордонники не виявили жодних спроб порушення цілісності паркану, проте вони помітили, що дріт було притиснуто зверху. Наразі вони з'ясовують, чому сенсорні пристрої не спрацювали. 

Раніше спортсмен потрапив до в'язниці через відео з пачками грошей. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ