Емі та дитина

Школярка дізналася про свою вагітність за три дні до пологів та народила дитину в туалеті

metro.co.uk

Емі сказали про вагітність, коли вона прийшла до клініки для регулярної протизаплідної ін'єкції

Мешканка англійського міста Вілтшир народила дитину за три дні після того, як дізналася про свою вагітність. Про це пише Metro. 

17-річна Емі Стівенс зробила тест на вагітність, коли навідалася до клініки щодо регулярної протизаплідної ін'єкції. Неочікувано для неї тест виявився позитивним. За словами лікарів, від дня запліднення минуло близько 5-6 тижнів, тому до пологів залишалося ще вісім місяців. 

"Не було жодних ознак, ніхто нічого не помітив, ні друзі, ні мама, які бачили мене щодня", – розповіла школярка. 

За три дні Емі відчула сильний біль. 

"Я думала, що це викидень, проте сподівалася, що воно само минеться", – згадує Емі. 

Після 45 хвилин у вбиральні стан дівчини неочікувано покращився. Емі подивилася в унітаз та побачила там новонародженого хлопчика. Виявилося, біль був спричинений пологами, а полегшення з'явилося після того, як вона народила. 

Емі дістала малюка з унітаза, за допомогою мами перерізала йому пуповину та викликала швидку допомогу. Дівчина провела у лікарні три дні. За словами лікарів, насправді дитина народилася на 38 тижні вагітності. Вага хлопчика становила 2523 г. 

Раніше бабуся народила онуку для своєї доньки. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ