Груди

Карантинні наслідки: у світі зріс попит на збільшення грудей після суворої самоізоляції

Shutterstock

За словами хірурга, його прибуток збільшився на 190% у порівнянні з минулим роком

Пластичний хірург з Австралії розповів, що від початку пандемії коронавірусу попит на операцію зі збільшення грудей значно виріс. Про це пише Daily Mail. 

Згідно з матеріалом, у вересні статки лікаря Яна Чінсі зріз на 190% порівняно з аналогічним прибутком минулого року. На думку хірурга, зростання попиту на пластичну операцію пов'язано з тривалим перебуванням клієнток вдома. 

Зазначається, що після зняття карантинних обмежень жінки почали обирати імпланти більшого розміру, ніж до пандемії. Спеціаліст вважає, що під час режиму суворої самоізоляції люди стали частіше дивитися у дзеркало, а також – проводити час у соціальних мережах. 

На думку Чінсі, постійне спостерігання за своїм віддзеркаленням провокує більш критичне ставлення жінки до себе. Саме тому вони наважуються на кардинальні зміни фігури, очікуючи "неможливого" від пластичного хірурга. 

Раніше хірург понад 20 років колекціонував кістки пацієнтів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ