Захист для лікарів

У Британії лікарів вдягли у сміттєві пакети для захисту від COVID-19

Daily Mail

Така практика у країні вже не вперше, у квітні уряд давав такий самий захист лікарям

Співробітників Національної служби охорони здоров'я Британії вдягли у вторинні пластикові пакети для сміття, аби захистити їх від коронавірусу. Про це пише Daily Mail.

Згідно з інформацією видання, тонкі поліетиленові мішки відправили до відділення загальної практики як захисні халати для забезпечення захисту персоналу під час другої хвилі COViD-19. 

Однак лікарі засумнівалися у якості наданих державою засобів захисту та їх відповідності стандартам профілактики. Своє невдоволення вони висловили у соцмережах. 

"Поясніть, чому під час другої хвилі вірусу працівники лікарні мають носити мішки для сміття? Не віриться, що уряд виділяє мільярди фунтів своїм друзям на засоби індивідуального захисту, а медикам, які на передовій, дістаються мішки для сміття. Кумівство у його найбридкішому вигляді", – про це написала лікарка Рейчел Кларк. 

Така практика у країні вже не вперше. У квітні уряд також використовував поліетиленові сміттєві пакети. 

Раніше учені створили реалістичну 3D-модель коронавірусу. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ