Жахлива реакція на фарбу для брів

Дівчина пофарбувала брови і стала схожа на космічного прибульця – фото

HotSpot Media ltd

Вона попередила майстра у салоні про свою алергію, але це не допомогло

Жителька Британії розповіла, що ледь не померла після того, як пофарбувала собі брови. Про це пише The Sun.

34-річна жінка вирішила зробити косметичну процедуру у салоні краси і вона заздалегідь попередила майстра про алергію на певну речовину, що міститься у фарбі для волосся. Майстриня запевнила, що у її фарбниках немає цієї речовини, але щось пішло не так.

В результаті у британки розвинулася настільки сильна алергічна реакція, що її довелося госпіталізувати. У неї розпухло обличчя і гортань і їй важко було дихати. Брови були повністю спалені, а на лобі залишилися шрами. Після цього брови відростало три місяці.

Сама "жертва краси" розповіла, що з набряклим обличчям і обпаленими бровами вона стала схожою на справжнього космічного прибульця. Вона провела в лікарні кілька днів, де їй давали антибіотики і стероїди для зменшення запального процесу.

Випадки із сильними алергічними реакціями на фарбники не рідкість. Нещодавно мешканка Канади пофарбувала волосся в домашніх умовах і розповіла про жахливі наслідки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ