Вікторія Бекхем

Перукар Вікторії Бекхем розповів про головний секрет її здорового волосся

Shutterstock

Саме цей компонент робить волосся пружним та шовковистим

Модель Вікторія Бекхем надихає багатьма речами: гардеробом, стильними луками та знімками щасливої родини. Також не можна не звернути увагу на волосся пані Бекхем – шовковисте, здорове та м'яке. В інтерв'ю для британського Harper`s Bazaar перукар Вікторії Джейсон Колліер розповів про секрети здорового волосся. 

За словами майстра, головним секретом у догляді за локонами є колаген. 

"Колаген впливає як антиоксидант, що допомагає боротися з пошкодженням клітин. Дослідження доводять, що пошкодження клітин вільними радикалами, які впливають на колір волосся, може стати однією з причин раннього посивіння", – пояснює Колліер. 

Колаген – білок, що відіграє важливу роль в зміцненні тканин. Він продукується природним шляхом, проте з віком організму важче його виробляти. Це призводить до появи зморщок, а колір волосся стає блідим. 

"Колаген допоможе сконструювати волос зсередини. Ваше тіло використовує одразу кілька амінокислот для утворення кератину, деякі з них містяться і в колагені, тому цей білок допомагає зберегти здоров'я волосся надовго після стрижки", – зазначає перукар. 

Раніше Дивогляд поділився секретами експертів, як вкласти неслухняне волосся восени. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ