Догляд за волоссям

ТОП-4 вітаміни, яких потребує ваше волосся

Shutterstock

Знайти їх можна у вашому повсякденному раціоні харчування

Краса волосся починається з їхнього здоров'я. Це говорить про те, що ваш організм має отримати необхідні вітаміни та мікроелементи, що підтримуватимуть блиск та силу локонів. Про важливі для організму добавки на своєму сайті розповів Harper'sBazaar.

Вітамін А

Вітамін А робить міцнішим коріння волосся, а також допомагає боротися з лущенням та нормалізує роботу сальних залоз на шкірі голови. У великих кількостях вітамін можна знайти у моркві, шпинаті, дині, гарбузі та ананасах. 

Вітамін В

Цей вітамін запускає процес активного росту волосся, а також забезпечує його силу. Якщо у вашому організмі буде дефіцит вітаміну В, волосся може випадати, ставати ламким та посіченим. Природні джерела, з яких можна брати цей елемент – курячі яйця, арахіс, помідори, риба, червоне м'ясо та капуста. 

Вітамін С

Він контролює кровообіг в голові, забезпечуючи ріст та живлення волосся. Знайти вітамін можна в цитрусових, болгарському перці та зелені. 

Вітамін РР

Вітамін стимулює ріст волосся, а також забезпечує нормальний рівень зволоження. Цей елемент знаходиться в гарбузі та всіх коренеплодах. 

Раніше Дивогляд розповідав про п'ять кроків до здорового волосся. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ