111

Жінка власноруч пофарбувала волосся, а зранку не змогла розплющити очі

Daily Mail

Обличчя канадійки набрякло, а шкіра на голові почала сильно пекти

Мешканка Канади пофарбувала волосся в домашніх умовах і розповіла про жахливі наслідки. Про це повідомляє Daily Mail

Перукарка Шеррі Віртью пояснила журналістам, що змінювала колір волосся самостійно всього шість разів за життя, однак раніше таких проблем у неї не виникало. Під час сеансу дівчина відчула легкий зуд, але не приділила цьому належної уваги, оскільки за кілька днів він минув. 

Героїня вирішила повторити процедуру за деякий час. За словами Шеррі, через придбану фарбу шкіра на її голові почала чесатися, пекти, а потім розпухла. Крім цього, за три дні жінка не змогла розплющити очі через набряк обличчя. 

2222
2222
Фото: Daily Mail

41-річна Шеррі усвідомила, що отримала алергічну реакцію на один з компонентів фарби та звернулася за медичною допомогою. Лікарі виписали дівчині препарат, аби зупинити набряк. 

Жінці знадобився місяць, аби позбутися від усіх наслідків процедури. Крім цього, за цей час вона двічі поголила голову, аби позбутися токсинів, що лишилися під шкірою. 

"Я більше не буду робити щось із волоссям, оскільки наступний раз може стати останнім. Це не вартує усіх страждань, яких я зазнала", – зазначила перукарка. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ