Дональд Трамп

Золота шевелюра: як Трамп витратив на свою зачіску $70 000

Shutterstock

"Моє волосся має бути ідеальним. Ідеальним!" - заявляв раніше президент США

Чи можливо витратити на укладку суму, за яку можна було б купити собі апартаменти десь на березі моря в Іспанії або навіть трикімнатну квартиру в Києві? Виявляється, так.

У серпні президент США Дональд Трамп заявив, що не може нормально помити своє розкішне волосся через федеральні обмеження в об’ємі подачі води в душі. Після цієї заяви американський уряд серйозно замислився над тим, щоб змінити закон, який з 1992 року не дозволяв, щоб насадка для душу випускала понад 9,5 л води на хвилину.

"Отже, насадка для душу - ви приймаєте душ, вода не виходить. Ви хочете вимити руки, а вода не йде. Що робити? Просто стояти там довше або приймати душ довше? А моє волосся, я не знаю, як у вас, а у мене воно має бути ідеальним. Ідеальним!" - заявив тоді Дональд Трамп.

І ось наприкінці вересня президентська шевелюра знову сколихнула топові світові видання. Виявляється, на укладки для участі у реаліті-шоу "Претендент" Дональд Трамп витратив 70 тисяч доларів. Про це пише The Guardian.

Варто зазначити, що Трамп був ведучим цього шоу впродовж перших 14 сезонів — із 2004 до 2015 рр. Однак,ю у ЗМІ не повідомляють, про який саме період йдеться.

Окрім того, 9 компаній, які належать Трампу, оплачували витрати на зачіски Іванки Трамп на загальну суму 95 464 долари.

Витрати Трампа почали аналізувати після того, як видання New York Times опублікувало звіт, згідно з якии Трамп десять років не платив податків, а у 2016 і 2017 роках заплатив всього по 750 доларів.

Аналітики вважають, що, вираховуючи захмарні суми за зачіски, компанії Трампа зменшували свої доходи і, тим самим, зменшували податкові нарахування.

Окрім того, один із працівників телеканалу NBC, на якому виходило шоу "Претендент", розповів, що телеканал зазвичай сам сплачує за зачіски і макіяж ведучих та учасників програм.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ