Дональд Трамп

Facebook видалив допис Трампа за брехню

Shutterstock

Президент США досі несе в маси "правду" про коронавірус

Дональд Трамп написав у соцмережах, що COVID-19 насправді менш страшний, ніж сезонний грип. Facebook одразу видалив цей допис, адже у компанії є правило, яке забороняє поширювати неправдиву інформацію. А Twitter додав до посту Трампа позначку, що ця інформація вводить в оману і є потенційно небезпечною. Про це пише CNN.

"Наближається сезон грипу! Багато людей щороку, іноді понад 100 000 осіб, незважаючи на вакцину, вмирають від грипу. Чи збираємося ми закрити нашу країну? Ні, ми навчилися жити з цим, так само, як ми вчимося жити з COVID- 19, який в більшості груп населення набагато менш небезпечний", - написав Трамп.

Зазначимо, від COVID-19 у США від березня померли вже понад 215 тисяч людей, а загальна кількість хворих наближається до 8 млн. На відміну від грипу, від коронавірусу немає вакцини і не існує спеціальних ліків.

Це вже не вперше Facebook видаляє допис Трампа. У серпні американський президент написав, що дітям не загрожує коронавірус і вони до нього майже не вразливі. 

Раніше учені повідомили, що у дітей, які перехворіли на коронавірус, виявили смертельно небезпечний синдром.

Сам Трамп вважає, що вже все знає про хворобу, адже зараз він якраз хворіє на коронавірус. Він порадив американцям "не дозволяти вірусу домінувати над собою і не боятися його". Вже через кілька днів у лікарні президент повернувся до Білого дому і одразу ж зняв маску, хоча він повинен був  дотримуватися правил самоізоляції ще щонайменше 10 днів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ