"Слуга народу"

Депутати від "Слуги народу" переплутали програму своєї партії і путінської "Єдиної Росії"

Facebook

Виявляється, російська програма успішно реалізується і в Україні

Журналісти спробували перевірити, чи добре депутати пам’ятають свої передвиборчі обіцянки. І результати виявилися невтішними. Адже нардепи правлячої партії "Слуга народу" не лише забули, а й переплутали пункти своєї програми з програмою партії Путіна "Єдина Росія".

Незвичний експеримент провели журналісти програми BIHUS info. Вони переклали фрагмент програми "Єдиної Росії" і почали розпитувати наших "слуг" про виконання того чи того пункту.

У путінській програмі була низка назв програм, таких як "якісне життя", "доступне середовище", "інвестиційний конвеєр". Депутати "Слуги народу" відзвітували, що всі ці програми, хоч і повільно, але втілюються у життя в Україні.

На питання про цей "інвестиційний конвеєр", в якому держава нібито має допомогти приватним компаніям модернізувати комунальну інфраструктуру, нардеп Андрій Холодов заявив, що це "дуже важливе питання" і його будуть детально розглядати. Він також запевнив, що незабаром нардепи поставлять запитання Кабміну, чому "ці питання вирішують не так швидко, як би нам хотілося".

А Святослав Юраш почав розповідати про інвестиційних нянь, яких Зеленський обіцяв іноземним бізнесменам, які планують інвестувати в Україну.

Депутати не здогадалися про журналістську хитрість навіть після того, як до питання додали слово "федеральний". А Україна, як має бути відомо усім народним обранцям, на відміну від РФ, — унітарна держава.

Зазначимо, за даними КВУ, програма "слуг" з їхнім монопольним впливом на парламент за рік виконана на 10-15%. Тобто навіть із "турборежимом" 5 років аж ніяк не вистачить, щоб реалізувати все обіцяне.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ