Ніколь Елькаббас

Афера на мільйон: жінка вдавала з себе онкохвору, аби витрачати гроші з пожертвувань на розваги

PH via dailystar.co.uk

Вона створила сторінку на благодійній платформі та зібрала понад півтора мільйона

Жінка англійського містечка Бродстейрс прикидалася онкохворою, аби збирати гроші на пожертвування. Про це пише Daily Star.

42-річну Ніколь Елькаббас звинувачують у тому, що вона пів року симулювала онкологічне захворювання та отримала шляхом шахрайства близько півтора мільйона на "лікування". Гроші жінка витрачала на розваги, азартні ігри, футбольні матчі, ресторани та подорожі. 

Прокурор Бен Ірвін у суді розповів, що Ніколь створила сторінку на благодійній платформі, на якій збирала гроші, щоби побороти нібито рак яєчників. На підтвердження цього вона виклала фото на лікарняному ліжку. 

Сторінку Ніколь створила на ім'я матері шахрайки. Прокурор зазначив, що фото, на якій жінка лежала у ліжку під ковдрою із заплющеними очима, насправді було зроблене 2016 року післа видалення жовчного міхура. 

Колишній друг Елькаббас спростував звинувачення щодо онкологічного діагнозу. Лікар розповів, що жінка ніколи не була його пацієнткою. Він підтвердив, що впізнав за світлиною лікарню, в якій Ніколь видалили міхур. 

Сторона захисту заявляє, що жінка сама вважала, що страждає від захворювання. Сама Ніколь спростовує будь-які звинувачення. 

Раніше мільярдеру заборонили витрачати гроші на дороге життя. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ