Засмаглий чоловік

Чоловік щодня ходить до солярію, аби приваблювати жінок своїм відтінком шкіри

Фото mirror.co.uk

За місяць він витрачає на процедуру близько 9 тис грн

Залежний від солярію британець пояснив свою популярність у жінок засмаглою зовнішністю. Про це пише Mirror

36-річний Майк Сміт з 19 років витрачає щомісяця близько 9 тисяч гривень на те, щоби підтримувати темний відтінок шкіри. За інформацією видання, чоловік проводив у соляріях щодня близько 40 хвилин. 

Персональний тренер похвалився тим, що завдяки бронзовому відтінку шкіри тіла він веде активне інтимне життя. Наразі він може похвалитися сексом вже зі ста жінками. 

"Я не можу жити з блідою шкірою, одразу погано себе почуваю. Не хочу засуджувати блідих людей, оскільки деякі нічого не можуть з цим зробити. Я люблю бути засмаглим. Жінкам це подобається: мені завжди роблять компліменти щодо мого тіла", – розповів Сміт. 

Згідно з матеріалом, Британська асоціація дерматологів не радить користуватися штучними засобами для засмаги через концентрацію джерел ультрафіолетового випромінювання. Через це солярії становлять більшу небезпеку, ніж сонячне світло. 

Раніше психологи з'ясували, які чоловіки більше схильні до зрад. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ