Весілля, шлюб

За $2,5 тис – вино та шоколад: наречена попросила гостей заплатити за весілля та вигадала систему винагород

Shutterstock

Користувачі мережі сподіваються, що це розіграш

Наречена звеліла гостям подарувати велику суму грошей, за що її підняла на сміх. Пост про жадібну дівчину, яка бажала оплатити за допомогою подарунків вартість весілля, з'явився на ChoosingBeggars.

Користувач protoss12345 виклав скрін у Facebook, на якому видно, як наречена описувала свої вимоги. Дівчина написала, що весілля відбудеться за два місяці, і вона має надію, що гості не відмовляться прийти через пандемію. 

"Не можемо дочекатися моменту, коли ми побачимо вас (і отримаємо ваші подарунки) у грудні), – звернулася наречена. 

Згодом вона додала, що гості мають подарувати їм не менш як $20 тисяч. 

"Леді та джентльмени, більша частина цих грошей піде на весільні витрати та тим самим повернеться до вас. Все це заради ВАС. Тільки подумайте про їжу, напої та весілля, яке чекатиме на вас", – зазначила наречена. 

Вона також додала, що якщо гості будуть ще більш щедрими та зберуть $30 тисяч, дівчина зуміє провести медовий місяць з нареченим у Європі. 

"Тоді я зможу мандрувати Європою місяць, ходити по барах та насолоджуватися життям. Будь ласка, виявіть трохи емпатії до нас, оскільки вся ця ситуація з коронавірусом зробила наше життя нестерпним", – попросила наречена. 

Для мотивації запрошених гостей приносити ще більше грошей наречена вигадала систему винагород. Якщо гість подарує менш як тисячу доларів, він отримає листівку з відбитком її поцілунку. За півтори тисячі – листівку та стрінги нареченої, за $2,5 тисячі – вечір разом з молодятами, пляшку вина та шоколадки, за $5 тисяч – подорож разом із парою в Європу, а за $6 тисяч – можливість провести разом з молодятами вихідні. 

Користувачі у мережі здивувалися, як наречений та наречена змогли взагалі завести друзів з такими характерами, та сподіваються, що це просто розіграш. 

Раніше наречена 7 місяців готувалася до весілля з чоловіком, який забув, що освідчився їй. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ