Евакуація

Найважчого чоловіка Британії забрали з квартири на пожежному автокрані – фото

The Sun

Британець вже п'ять років не виходить з будинку

Найважчого чоловіка Великої Британії Джейсона Голтона госпіталізували на пожежному автокрані. Вага чоловіка становить понад 300 кг. Через неї британець не виходив з будинку протягом п'яти років. Про це пише The Sun.

Рятівники забирали чоловіка з вікна його кімнати, аби помістити його на підйомник. Під час операції було залучено близько 30 людей. У лікарні йому мали провести операцію на лімфедему в паху та ногах. 

За словами британця, він завжди мав зайву вагу. Проте його стан різко погіршився, коли у 2014 році він почав замовляти їжу з доставкою додому. Згодом він почав витрачати на їжу близько тисячі гривень щодня та "споживав" близько 10 тисяч калорій. Його раціон складався з шашликів, бутербродів, шоколаду, соку, коли та іншого фастфуду. 

Джейсон ніколи не працював. Він мешкає на дві фінансові допомоги, сума яких становить понад 11 тисяч гривень на тиждень. За словами чоловіка, він завжди переймався через зайву вагу, тому не зумів влаштуватися на роботу. 

Раніше американець схуд на 114 кг і почав нове життя.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ