Дівчина з собакою

Пес врятував життя господині після її невдалого походу до салону – фото

Daily Mail

Дівчина дуже хотіла пофарбуватися у білявку, проте наслідки процедури стали загрозою для її життя

Мешканка англійського графства Лінкольншир вважає, що її собака врятував дівчині житті. За словами жінки, улюбленець відчував у неї сепсис. Про це пише Daily Mail.

У лютому 2018 року Леві Картер, якій було тоді 20 років, записалася до салону краси, аби пофарбувати волосся. Коли колорист намастив її волосся перекисом водню, Леві відчула, що щось із нею не так. 

"Після висвітлення волосся мою голову загорнули у плівку. Це було дуже боляче, і моя голова почала диміти. Ми одразу підійшли до крана та 20 хвилин промивали волосся під холодною водою", – розповіла вона. 

Працівники салону запропонували клієнтці пофарбуватися в інший колір та зробили знижку. Зрештою, замість бажаного білявого волосся вона пішла додому з яскраво-червоним. 

"Тоді я гуляла з друзями, проте у мене все боліло. Виявилося, що на шкірі голови досі залишався перекис водню, який і став причиною опіків", – розповіла Леві. 

Волосся дівчини
Волосся дівчини
Фото: Daily Mail

Вона звернулася до медичної допомоги, де їй дали антибіотики. Протягом наступного тижня опіки на її шкірі не зменшилися. Тоді, згадує Леві, її пес Чіко почав дивно поводитися. 

"Чіко не відходив від мене. Він відчував, що щось не так. Згодом я сама відчула запах ран та пішла до лікарні", – зазначила британка. 

Лікар діагностував у Леві сепсис та повідомив, що вона вчасно прийшла, допоки проблема не стала надто серйозною. Сепсис – зараження крові, що шкодить імунітету та змушує тіло активно атакувати власні органи. 

Волосся дівчини
Волосся дівчини
Фото: Daily Mail

Три тижні Леві провела під крапельницею. Опіки затягнулися, проте волосся дівчини сильно постраждало – на голові залишилося кілька лисин. 

Нагадаємо, наречена померла за годину після анестезії в салоні краси.  

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ