Нігерійці

Нігерійці спалили житло пастора, аби помститися за "вкрадені пеніси"

Shutterstock

Раніше мешканці африканського села звинувачували чоловіка у рукостисканні, через яке вони позбувалися членів

Мешканці штату Бенуе, що у Нігерії, спалили усе майно місцевого пастора Джошуа Ухембе та його помічника Ноя Сакі. На думку людей, вони винні у зникненні чоловічих пенісів у мешканців поселення. Про це пише Pulse.

У громаді семеро осіб не зуміли знайти свої пеніси. Через це чоловіки вийшли бунтувати на знак протесту. Пастора та його помічника звинуватили у використанні чорної магії. На думку мешканців села, Джошуа Ухембе та Ной Сакі вкрали їхні пеніси, аби відсвяткувати Різдво. 

У справу "зникнення статевих органів" довелося втрутитися навіть місцевій владі. Уряд зібрав нараду, аби запропонувати розв'язання цієї проблеми. 

Згодом вони дійшли висновку, що Ухембе винний у цьому інциденті. Його затримали та відправили до поліцейського відділку, де той мав поспілкуватися з губернатором. 

Африканці вже не вперше скаржаться на зникнення статевих органів через чорну магію. У 2013 році мешканці села Тірінгоулу розповідали, що незнайомець позбавив членів двох чоловіків лише одним рукостисканням. 

Раніше жінка зрадила чоловіку з 300 коханцями

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ