Зуби

Жахи операцій краси: жінка зробила шунтування шлунку, а за рік втратила всі зуби

Shutterstock

Також у Еліс стали більш гнучкими суглоби, а шкіра – надто еластичною

Мешканка британського містечка Еліс зробила собі шунтування шлунку для зниження ваги, через що втратила зуби. Про це пише Daily Mail.

39-річна жінка вирішила зробити собі операцію після того, коли набрала зайві кілограми. За перші 11 місяців Еліс втратила майже 80 кг. Проте потім лікарі помітили, що стан жінки почав погіршуватися. 

Зуби британки почали повільно руйнуватися та випадати, допоки наприкінці вересня медики не видалили жінці останні 11 зубів. За словами самої пацієнтки, це може бути пов'язано з кислотним рефлюксом – побічним ефектом шунтування, через який в Еліс стрімко розвинувся карієс. 

Крім цього, її стан погіршився синдромом Елерса-Данлоса, за якого суглоби стають більш гнучкими, а шкіра – занадто еластичною та тонкою. За словами Еліс, навіть похід у душ міг стати причиною вивиху стегна. Згодом вона почала приймати морфін, аби полегшити біль. 

Наразі жінка носить зубні протези, що завеликі для неї, оскільки пристосовані для пацієнтів похилого віку. Придбати імпланти самостійно Еліс не може. 

Нагадаємо, наречена померла за годину після анестезії в салоні краси. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ