Груди

Дівчина збільшила груди до дев'ятого розміру і скаржиться, що вони зруйнували її життя – фото

скріншот

Загалом на всі свої операції вона витратила близько $47 тисяч

26-річна німецька модель Івонн Бар, яка зараз живе у США, зробила собі кілька операцій зі збільшення грудей з першого до дев'ятого розміру. За словами дівчини, цей необдуманий вчинок зруйнував усе її життя. Про це пише Daily Star.

Івонн наважилася на кардинальні зміни зовнішності, аби впоратися зі своїми комплексами: її дражнили через відсутність жіночних форм ще зі школи. Всього дівчина витратила на операцію близько $47 тисяч. Вона чотири рази збільшувала груди, робила ліпосакцію, підтягувала сідниці, а також колола собі філлери та ботокс. 

Проте Бар залишилася незадоволеною результатом. Крім проблем зі здоров'ям, у неї тепер спостерігаються і труднощі з особистим життям. 
"Чоловіки ставляться до мене як до забавки", – скаржиться Івонн.
 
Вона розповіла, що деякий час зустрічалася з футболістом, однак той відмовлявся виходити з нею на вулицю, оскільки соромився її фальшивих грудей. 
 

Зараз Бар планує зменшити груди і активно збирає кошти на нову операцію через свій акаунт на OnlyFans.

Раніше американка померла після збільшення сідниць. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ