Труна

Історія смішна – ситуація страшна: родину сповістили про смерть батька, поки той снідав у палаті

Shutterstock

Курйоз виявили тільки наступного дня

Працівники італійської лікарні випадково повідомили родині живого пацієнта, який спокійно снідав у своїй палаті, про його смерть від коронавірусу. Про це пише видання Wanted in Rome.

Пізніше ввечері працівники лікарні подзвонили до родини одного з пацієнтів, повідомили про смерть їхнього батька та висловили свої співчуття. 

Родина одразу сповістила про подію інших родичі та друзів. Рідні італійця почали навіть готуватися до його поховання. Вони зв'язалися з агенцією ритуальних послуг, що почала розклеювати постери з некрологом чоловіка містом. 

Однак курйозний випадок прояснився наступного дня, коли ритуальне бюро надіслало родині світлину мерця, який лежав у труні. Хоча через карантинні обмеження родина не могла навідувати батька, коли той був у лікарні, вони не повірили, що зовнішність чоловіка могла змінитися так сильно всього за кілька днів. 

Сумніви у родичів підтвердилися, коли у мерця не виявили шраму – його особливої прикмети. Дружина та діти чоловіка звернулися до лікарні, і згодом з'ясувалося, що їхній батько насправді в нормі та спокійно снідає у палаті. 

Раніше користувачі Twitter "поховали" Джоан Роулінг. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ