Результат невдалої пластичної операції

Жінка зробила пластику носа і виявила, що залишилася без частини вуха – фото

Newsflash

Дівчина витратила на операцію понад 7,5 тисяч доларів

Жінка, яка зробила ринопластику, через кілька днів після операції виявила, що вона залишилася без частини вуха. Про це пише Lad Bible.

Неприємний інцидент стався у китайському місті Ченду. 31-річна Чхао заплатила понад 7,5 тисяч доларів за операцію з виправлення носа і ліпосакцію рук.

Та через 4 дні після цих процедур, коли жінка хотіла скористатися навушниками, щоб послухати музику, вона не змогла цього зробити, бо козелок одного із її вух зник. До цього Чжао не підозрювала, що з її вухами щось не так, адже лікар видалив частину вуха без попередження і без узгодження з пацієнткою.

Китаянка сконтактувалася з центром обслуговування клієнтів лікарні, долучивши фотографії свого вуха. За словами постраждалої, в інших клініках пластичної хірургії їй пояснили, що процес проведення ринопластики ніяк не пов'язаний з видаленням козелка, тому дії лікаря виявилися неправоправними.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як пес врятував життя дівчини після невдалого походу у салон краси.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ