Вагітність

Дуже тісні стосунки: бабуся народила онуку для своєї доньки

Shutterstock

51-річна Джулія Лавінг успішно завагітніла, аби допомогти своїй доньці стати мамою

Мешканка американського міста Чикаго вирішила допомогти своїй доньці, яка не могла мати дітей, і стала сурогатною мамою для своєї онуки. Про це пише Daily Mirror.

51-річна Джулія Лавінг розповіла, що її 29-річна донька Бреанна Локвуд з чоловіком Аароном чотири роки не могли завести дитину. Після цього пара звернулася до клініки зі штучного запліднення. 

Родина витратила $72 тисячі на екстракорпоральне запліднення. Локвуд двічі вагітніла, проте обидва рази втрачала дитину. Через це у жінки з'явився синдром Ашермана – рідкісне захворювання, коли всередині матки з'являється шрам, що унеможливлює вагітність. 

Джулія, яка давно мріяла про онуків, запропонувала доньці стати сурогатною матір'ю для її дитини. Спочатку Локвуд скептично ставилася до цієї пропозиції, але пізніше погодилася.  

У листопаді 2020 року Лавінг успішно народила онуку – Браєр Джульєт.

"Моя мати Джульєт та крихітка Браєр здорові та почувають себе чудово. Я стільки всього хочу розповісти про те, як минули пологи, проте зараз ми з чоловіком поглинуті турботою про нашу донечку", – розповіла Локвуд. 

Раніше жінка двічі випадково вагітніла трійнею. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ