Вагітність

У Черкасах вагітна з коронавірусом народила перед зачиненими дверима лікарні

Shutterstock

Жінка народжувала на розстеленій на землі куртці

У Черкасах жінка, хвора на COVID-19, народила дитину на землі перед зачиненими на замок дверима лікарні. Про це повідомляє ТСН.

Коли у Євгенії Кіркич почалися перейми, чоловік відвіз її до обласної лікарні, де приймають пологи у жінок із коронавірусом. Але відділення для коронавірусних хворих вночі виявилося зачиненим.

"У мене вже доходило до істерики: кричати не було сенсу, тут ніхто не відчиняє. Ми дзвонили, я тричі бігав до дівчат на інший вхід, вони також нічим не допомогли. Я просив про допомогу, у мене дружина народжувала", — розповів чоловік вагітної Олександр.

Коли у жінки почалися перейми, чоловік просто розстелив куртку на землі. На щастя, лікарка, яка мала приймати пологи, встигла приїхати з дому і прийняти пологи на вулиці.

"Я вже бачив, як з'являлася головка. Якраз вона (акушерка - ред.) під'їхала ... Коли вона зателефонувала, тут вже тривав процес. Коли дружина народжувала, зателефонувала на емоціях і тоді в цей час вийшла бригада. Дружина народила швидко, тому у мене вже на руках була дитина", - згадує події тієї ночі Олександр.

Після того, як батько вже тримав немовля на руках, двері нарешті відчинилися і з лікарні вийшла бригада лікарів.

В обласній лікарні пологи на землі назвали неординарною ситуацією. Кажуть, жінці варто було викликати швидку. І молодий батько нібито помилився. Пішов до загального приймального відділення, а треба було в перинатальне. А вже звідти направили б до коронавірусного.

Керівництво лікарні також пояснило, що лікарі так довго не виходили, бо їм треба було одягнути захисну форму, та пообіцяло провести службове розслідування щодо цієї ситуації.

Нагадаємо, раніше лікарі пояснили, чим небезпечний коронавірус для вагітних і немовлят.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ