В'язниця

Побічний ефект Моцарта: пенсіонер занадто гучно слухав класичну музику і потрапив до в'язниці

Shutterstock

Відомо, що його засудили до шести місяців ув'язнення

Пенсіонер з англійського містечка Ліверпуль Ян Джордж Трейнер потрапив до в'язниці через гучне прослуховування класичної музики. Згодом чоловік помер. Про це пише Daily Mail.

83-річний Трейнер помер у тюремній лікарні 23 листопада. Протягом багатьох років британець слухав радіо Classic FM на максимальній гучності. Це питання дуже тривожило його сусіда Томаса Томпсона. Потім нерви чоловіка не витримали, і він звернувся до поліції. 

Під час судового засідання пенсіонер пояснив, що через ліки проти застуди у нього з'явилося подразнення у вухах, коли він слухав музику у навушниках. Тоді він вирішив вмикати класичну музику через домашні колонки. 

"Я слухаю музику на тій гучності, яка мені до вподоби", – зазначив він. 

Трейнера засудили до шести місяців тюремного ув'язнення та штрафу у розмірі 27 тисяч гривень. Крім цього, пенсіонеру заборонили вмикати музику на гучності понад 65 децибелів. 

23 листопада представники Міністерства юстиції Великої Британії підтвердили дані щодо смерті Яна Трейнера, однак її причина досі не відома. 

Раніше спортсмен потрапив до в'язниці через відео з пачками грошей. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ