Ув'язнений

Американець провів у в'язниці 23 роки за крадіжку садових ножиць

nypost.com

На утримання чоловіка у тюрмі платники податків витратили близько $519 тис

В американському штаті Луїзіана Фейр Брайант засуджений до довічного ув'язнення за крадіжку трьох садових ножиць вийшов на волю. У тюрмі чоловік провів 23 роки. Про це пише New York Post.

63-річний Брайант отримав умовно-дострокове звільнення та звільнився у четвер, 15 жовтня. У тюремному закладі він перебував через те, що викрав з чужого гаражу кілька садових інструментів. 

Чоловіка засудили до 23 років, оскільки його раніше вже заарештовували 22 рази. Його "скарбничка" нараховує 11 звинувачувальних вироків, включно зі спробою збройного пограбування у 1979 році. 

Комісії з умовно-дострокового звільнення американець розповів, що у неволі він зумів побороти алкогольну та наркотичну залежності. У цьому йому допомогла віра. 

"Я був наркоманом. Проте у мене було майже 24 роки, аби переосмислити життя. Я безперервно спілкувався з Богом, аби той мені допоміг", – заявив Брайант. 

Тепер на волі чоловік має відвідувати збори Анонімних Алкоголіків, не з'являтися на вулиці з 21-ої години і до 6-ої ранку та вести громадсько-корисну діяльність. 

"Довічне ув'язнення цієї людини за невдалу спробу крадіжки трьох ножиць непропорційно до законної кримінальної мети", – повідомив представник Верховного суду Бернетт Джонсон. 

Він також зазначив, що платники податків витратили майже $519 тисяч на те, щоби тримати Брайанта за замком, та платили б ще мільйон доларів, якби він залишався в тюрмі ще 20 років. 

Раніше тюремні наглядачі змушували в'язнів слухати дитячу пісню на повторі.   

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ