Trip Advisor

В'язниця на два роки та штраф ₴179 тисяч: туристу загрожує суворе покарання за негативний відгук

Shutterstock

Американцю не сподобався сервіс та номер на тайському курорті

Туристу із США загрожує позбавлення волі за негативний відгук про відпочинок у тайському готелі. Про це пише Bangkok Post.

Американець Веслі Барнс у липні 2020 року написав кілька негативних відгуків про відпочинок на курорті Sea View Resort, що на острові Ко Чанг у Таїланді. Один з його записів на сервісі TripAdvisor оприлюднив на сторінці у Twitter популярний блогер Ричард Барроу. 

У своїх дописах пан Барнс звинувачував готель у відсутності клієнтоорієнтованості та гостинності. Згідно з тайськими законами, керівники готелю подали в суд на американця за наклеп. 

У країні дозволено як адміністративне, так і кримінальне переслідування у таких випадках. Нині туристу загрожує два роки в'язниці та штраф розміром близько 179 тис. грн. 

Представники готелю звинуватили Барнса у порушенні правил перебування на території готелю. Наприклад, той був у ресторані зі своїм алкоголем, що заборонено. 

Зазначається, що серед негативних відгуків про заклад також можна знайти звинувачення в наявності плісняви у номерах. 

Барнс провів у в'язниці два дні, а згодом його випустили під заставу. Деталі події поки що не повідомляють. 

Раніше в Іспанії режисера вигнали з прем'єри його ж фільму. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ