Немовля

Чоловік продав своє немовля через інтернет, аби сплатити іпотеку

Shutterstock

На початку пандемії він втратив роботу, тож мав думати, як виправити скрутне фінансове становище

Мешканець китайської провінції Сичуань продав немовля, якому було 10 днів, незнайомці після того, як він втратив роботу через пандемію. Про це пише Daily Mail. 

Мігрант Лю, в якого вже є двоє синів, потрапив у скрутне фінансове становище, оскільки втратив роботу через пандемію коронавірусу. Йому було важко сплачувати іпотеку та витрати на авто. Чоловік вмовив вагітну дружину Чжан продати дитину онлайн. 

Першою потенційною замовницею виявилася жінка з прізвищем У. Вона погодилась заплатити парі близько 200 тисяч гривень. Проте вона не змогла зареєструвати дитину в поліції, оскільки не була біологічною мамою дитини. Тоді Лю сконтактував з іншим зацікавленим клієнтом – 43-річною Сюй, яка дуже хотіла хлопчика, проте була безплідною. 

30 жовтня клієнтка зацікавила поліціянтів, коли їхала з дитиною у потягу до провінції Аньхой. Жінку попросили зійти у місті Хефей. Спочатку Сюй розповіла правоохоронцям, що усиновила дитину, проте пізніше зізналася, що придбала хлопчика. Для цього їй довелося закласти будинок, аби отримати достатню кількість готівки.

Батьків немовляти затримали за торгівлю людьми. Тепер їм загрожує від п'яти до десяти років позбавлення волі. 

 

Раніше студенти зумисне заражалися COVID-19, аби продавати свої антитіла за гроші. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ