Білизна

Подвійне життя: дружина дізналася, що чоловік уcі 15 років спільного життя таємно підпрацьовував у порнобізнесі

Shutterstock

Однак розлучатися з ним вона не планує

Дружина випадково дізналася, що її чоловік понад 15 років вів подвійне життя. Цією незвичною історією вона поділилася на сайті Reddit

"Сьогодні я дізналася, що мій чоловік вдягає накладні груди, жіночу спідню білизну та фотографується з секс-іграшками, аби викласти світлини в мережу. Ми одружені упродовж дев'яти років і разом вже п'ятнадцять. За його словами, він займався цим і раніше", – розповідає жінка. 

Вона стверджує, що за весь час спільного проживання чоловік жодного разу не розповідав їй про своє хобі. При цьому жінка згадала, як багато років тому знайшла у телефоні чоловіка світлину його сідниць у жіночій білизні, а також декілька перук у спальній кімнаті. Однак коханий завжди знаходив виправдання. 

Днями оповідачка виявила у телефоні чоловіка секретну електронну пошту на жіноче ім'я, за допомогою якої він купував жіночу білизну, одяг та іграшки.

Зрештою, він зізнався у своєму дивному хобі та розповів, що заробляє близько $200 на місяць. 

Жінка зазначила, що чоловік добре заробляє, а отже, перевдягається не заради грошей. Крім цього, він чуйний та турботливий батько. 

Користувачка Reddit також розповіла, що не планує з ним розлучатися, проте не розуміє, чому він так довго це приховував від неї. 

Думки юзерів порталу розділилися: частина радить жінці зберегти шлюб та звернутися до психотерапевта, інші називають чоловіка брехуном. 

Читайте також: Мати-одиначка заробляє чималі гроші завдяки продажу пікантних світлин своїх ніг. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ