Pornhub

Журналісти дізналися ім'я реального власника Pornhub, яке приховували 7 років

Shutterstock

Pornhub є частиною компанії MindGeek, до якої також входять сайти RedTube і YouPorn

Американські журналісти нарешті дізналися ім'я власника одного з найбільших порносайтів – Pornhub. Про це пише Ars Technica.

За даними видання, бенефіціаром та власником компанія MindGeek, що складається з порносайтів Pornhub, RedTube і YouPorn, виявився бізнесмен Бернард Бергемар. 

Хоча про Бернарда не згадується в корпоративній документації компаній, виявлено, що саме він володіє найбільшою кількістю акцій підприємства. 

Раніше у ЗМІ фігурували тільки два імені співвласників MindGeek – Ферас Антун та Девід Тасілло. Вони є головними менеджерами компанії з 2013 року. 

Про Бергемара нині є небагато інформації. За даними ЗМІ, його знає дуже вузьке коло топменеджерів MindGeek. Водночас у Google є інформація щодо його судової історії десятирічної давнини, коли він давав свідчення як директор RedTube. 

Компанію MindGeek відкрили у 2003 році Уїсс Юсеф і Стефан Манос. Тоді компанія мала назву Mansef та містила всього кілька сайтів з безкоштовним порно. Пізніше Mansef запустила порносайт Brazzers, а пов'язана з нею компанія Interhub – PornHub.

Раніше PornHub видалив більшість відео із сайту після того, як компанію звинуватили у розповсюдженні відео з сексуальним насильством над дітьми і жінками.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ